Avionaut Kite+ 2w10-13 kg. z bazą isofix

Avionaut Kite+ 2w10-13 kg. z bazą isofix w kpl.

699,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Regulamin Regulamin
alt

Avionaut Kite+ jest wersją popularnego fotelika Kite (stosowanego przez większość polskich producentów wózków w zestawach 3w1), jednak tutaj wkłatka wewnętrazna została w całości zaprojektowana i wykonana przez firmę Avionaut. Zastosowano w nim piankę z pamięcią kształtu, którą pokryto miękką tapicerką spełniającą najwyższe normy oraz posiadająca certyfikat OEKO-TEX Standard 100 (jest to niezależny system testowania i certyfikacji materiałów włókienniczych wykonywany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Badań i Testowania w Dziedzinie Ekologii i Skóry, który świadczy o tym, że tkanina nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia i bezpieczeństwa dziecka), która zapewnia dziecku bezpieczną pozycję oraz komfort. Kite+ został również wyposażony w system "Easy-In", który polega na magnesowym przytrzymywaniu pasów (ułątiwa to szybkie i wygodne zapięcie dziecka w foteliku). W foteliku Kite+ został użyty również specjalnie opracowany system ochrony bocznej - polegający na wykorzystaniu w zagłówku innowacyjnego materiału EPP (Expanded Polypropylene), który z wyglądu przypomina styropian, jednak jest to podobieństwo tylko wizualne. Podstawową różnicą jest to, że EPP nie jest tak sztywny i kruchy jak wspomniany wcześniej EPS (styropian), cechuje się bardzo wysoką odpornością na czynniki chemiczne i fizyczne (materiał wyróżnia się antybakterio i grzybo statecznością). Materiał nie ulega deformacji nawet przy dużych obciążeniach powstających w wyniku zderzenia drogowego - EPP zawdziecza to doskonałym parametrom wytrzymałości. Zaletą jest również to, że EPP jest materiałem ekologicznym, który w 100% podlega recyklingowi.

alt

Rączka o ergonomicznym kształcie umożliwia wygodne przenoszenie fotelika użytkowanego jako nosidełko oraz możliwość mocowania budki, która pełni rolę przeciwsłonecznej ochrony zarówno w samochodzie jak i na spacerze. Rączka może być używana w 4 pozycjach, dzięki czemu fotelik może być użytkowany jako bujaczek. O wygodzie Kite+ świadczy również jego kompatybilność z większością ram wózków dostępnych na rynku. 

alt

Dużą zaletą fotelika Kite+ jest system EasyMount, który pomaga szybko zamontować fotelik za pomocą pasów bezpieczeństwa w prawidłowy sposób w samochodzie - wszystkie elementy przez które należy przeprowadzić pas są oznaczone kolorem niebieskim. Fotelik może być również montowany na bazie ISOFIX. Baza Avionaut Dock przyśpiesza montaż fotelika, minimalizuje ryzyko niepoprawnego zapięcia oraz zwiększa bezpieczeństwo dziecka podczas zderzenia.

alt