ZOPA Fotelik Obrotowy Voyager 360 ZOP

Fotelik samochodowy Voyager 360

Bezpiecznie tyłem do kierunku jazdy aż do 4 lat

1 238,00 zł
Brutto
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

 • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
 • Regulamin Regulamin

Fotelik samochodowy Voyager 360

ZOP022485
 • Dla dzieci od urodzenia do 105 cm | 20 kg (grupa 0+, 1)
  • Większy limit masy niż zazwyczaj (do 20 kg)
  • Fotelik samochodowy spełnia najwyższy europejski standard bezpieczeństwa ECE R 129 i-Size
  • Testowany w niemieckich laboratoriach na zderzenia czołowe i boczne
  • Nowoczesny design
  • Korpus fotelika samochodowego jest wzmocniony stalą o wysokiej wytrzymałości
  • Łatwy montaż za pomocą ISOFIX i nogi stabilizującej
  • Łatwa obsługa
  • Obrót o 360° w dowolnej pozycji fotelika
  • Wygodna pozycja wsiadania
  • Głębokie panele boczne i solidny zagłówek z pianki memory
  • Łatwa regulacja wysokości zagłówka i pasów jednocześnie
  • Wyściełany 5-punktowy pas bezpieczeństwa
  • Wysuwane zabezpieczenie boczne X-SABP na zasadzie poduszki powietrznej
  • Rama bezpieczeństwa
  • Łatwe pozycjonowanie (3 stopnie dla obu kierunków)
  • Jazda tyłem (od urodzenia do 105 cm)
  • Jazda przodem (od 15 miesiąca do 105 cm)
  • Otwory wentylacyjne
  • Ciężar fotelika 12 kg

Opis

Najwyższa ochrona każdego dnia ze znakiem i-Size!

Czy bezpieczeństwo na drodze jest dla Ciebie ważne? Dla nas to zdecydowanie priorytet! Przedstawiamy więc fotelik samochodowy VOYAGER 360, który nie tylko spełnia wymagania najnowszej europejskiej normy ECER 129 i-SIZE, ale także oferuje szereg najnowocześniejszych elementów, których w takim zestawieniu nie znajdziesz nigdzie indziej. Dzięki korpusowi wysokiej jakości – z bardzo mocnym stalowym wzmocnieniem oraz dodatkowej ochronie przed uderzeniem bocznym, które działa jak poduszka powietrzna (X-SABP), fotelik samochodowy przeszedł trudne testy zderzenia czołowego i bocznego. Gdy do tego dodamy idealne połączenie unikalnych funkcji, takich jak obrót o 360° oraz boczna pozycja wsiadania, zagłówek z pianki memory i większy limit masy – fotelik samochodowy VOYAGER 360 posiada uzasadnioną ambicję ogromnej popularności wśród rodziców.

Bezpiecznie tyłem do kierunku jazdy aż do 4 lat

Mamy świadomość tego, że najmłodszym dzieciom najbezpieczniej jest podróżować tyłem do kierunku jazdy. Chodzi przede wszystkim o ochronę kręgosłupa szyjnego, który jest bardzo delikatny, szczególnie u niemowląt i małych dzieci. W przypadku zderzenia czołowego, przy ułożeniu przodem do kierunku jazdy, mogłoby dojść do gwałtownego rozciągnięcia szyi do przodu, co z łatwością może spowodować obrażenia. Z tego względu fotelik samochodowy VOYAGER 360 umożliwia jazdę tyłem do kierunku jazdy w całym zakresie jego stosowania – od urodzenia aż do 105 cm. Jeśli zdecydujesz inaczej lub jazda tyłem nie odpowiada Twojemu dziecku, możliwe jest również wożenie dziecka przodem do kierunku jazdy od 15 miesiąca.

A jednak się obraca!

Jeśli chodzi o montaż, większość fotelików samochodowych działa na podobnej zasadzie, ale co rodzice cenią najbardziej, to wyjątkowe możliwości ułatwienia ich codziennej rutyny. Fotelik samochodowy VOYAGER 360 oferuje pod tym względem rewolucyjny mechanizm obrotowy, który ma aż kilka zalet. Nie tylko w prosty sposób obrócisz fotelik w kierunku jazdy lub w przeciwnym i to we wszystkich jego pozycjach, ale podczas codziennego użytkowania docenisz jego tzw. pozycję wsiadania. W skrócie, elegancko obrócisz fotelik w kierunku drzwi i bardzo łatwo możesz w nim posadzić i przypiąć dziecko.

Będziesz cieszyć się nim dłużej niż się spodziewasz

Kolejną ważną zaletą fotelika samochodowego VOYAGER 360 jest wykorzystanie go aż do 20 kg masy ciała dziecka. Obecnie nie ma fotelika samochodowego w tej kategorii, który by rodzicom na to pozwalał. Wiele z nich rozwiązuje problem, że dziecko wprawdzie mieści się w foteliku na wysokość (ma mniej niż 105 cm), ale przekroczyło już limit 18 kg i dlatego musi przejść na inny rodzaj fotelika samochodowego. Chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się, że 2 kg jest stosunkowo niewielką różnicą, w rezultacie może ona przedłużyć rodzicom korzystanie z fotelika samochodowego nawet o kilka miesięcy.

Wysuwana osłona boczna pochłania każde uderzenie

Jeśli przyjrzymy się bliżej systemowi bezpieczeństwa, kluczowym elementem ochronnym fotelika samochodowego VOYAGER 360 jest wysuwana osłona boczna (X-SABP), która, podobnie jak poduszka powietrzna w samochodach, działa na zasadzie sprężonego powietrza. W przypadku uderzenia bocznego pomaga rozłożyć i absorbować większość energii, która może niekorzystnie oddziaływać na dziecko.

ISOFIX to zapewnia!

Większe bezpieczeństwo dziecka w samochodzie zapewnia również solidne połączenie fotelika samochodowego z pojazdem. Dlatego fotelik VOYAGER 360 jest mocowany za pomocą systemu ISO-FIX, który gwarantuje jego prostą, solidną i w 100 % prawidłową instalację.

Noga stabilizująca = krok naprzód dla jeszcze większej ochrony

Noga stabilizująca jest elementem, który w razie zderzenia czołowego zmniejsza siłę ruchu do przodu, a tym samym zapewnia jeszcze większą ochronę dla dziecka. Instalacja nogi stabilizującej jest prosta, ma ona regulowaną wysokość, a dolna powierzchnia jest powlekana termoplastyczną gumą (TRP). Minimalizuje to jej ruch a w połączeniu ze wskaźnikiem dokładności montażu umieszczonym u podnóża, gwarantuje niezawodną funkcję ochronną.

5 punktów ochrony i stabilności

Fotelik samochodowy VOYAGER 360 posiada naturalnie również wysokiej jakości wyściełany 5-punktowy pas bezpieczeństwa, który zapewnia dziecku najwyższą możliwą ochronę i stabilność. W razie wypadku samochodowego rozkłada siłę uderzenia na 5 punktów (dwa na barkach, dwa na biodrach i jeden na klamrze między nogami). Wszystko to ochroni dziecko w przypadku zderzenia z dowolnej strony a nawet gdy pojazd jest całkowicie przewrócony.

Rama bezpieczeństwa

Z wielu elementów ochronnych nie możemy zapominać o ramie bezpieczeństwa. Zwiększa stabilność fotelika samochodowego a w przypadku uderzenia chroni dziecko siedzące tyłem do kierunku jazdy, zwiększając przestrzeń w strefie stóp.

Chroń swój skarb i rozpieszczaj komfortem

Jest dla nas zrozumiałe, że fotelik samochodowy powinien zapewniać maksymalne bezpieczeństwo, ale zwracamy również uwagę na design i najwyższy komfort Twojego malucha. VOYAGER 360 ma prostą regulację wysokości zagłówka. Jednocześnie możesz łatwo ustawić jego prawidłową wysokość dziecku siedzącemu w foteliku, pociągając zaczep zabezpieczający u góry fotelika. Unikalny zagłówek z pianki memory i bardzo głębokie panele boczne są tak zaprojektowane, aby w przypadku zderzenia bocznego również pochłaniały generowaną energię.

Powszechnie wiadomo, że podróżowanie samochodem zazwyczaj ukołysze dzieci do snu. Dlatego podczas jazdy z pewnością docenisz 3-stopniową pozycję fotelika samochodowego (w obu kierunkach). Podczas jazdy tyłem do kierunku ruchu (od urodzenia do 105 cm) korzystne jest ustawianie pozycji prawie całkowicie leżącej, co jest nie tylko bardzo bezpieczne dla najmłodszych dzieci, ale także niezwykle wygodne. Nie tylko zapobiega opadaniu główki dziecka do przodu, lecz także zapewnia przyjemne zasypianie. Ty natomiast możesz spokojnie skoncentrować się tylko na prowadzeniu.

Wygodne siedzenie w foteliku gwarantują również starannie dobrane materiały, które są przyjemne w dotyku, dzięki czemu wnętrze tego nowoczesnego fotelika samochodowego jest odpowiednio wyściełane i miękkie. Unikalny zagłówek wykonany jest z pianki memory, dzięki czemu spełnia funkcję wygodnej poduszki. Ponadto przyjazny klimat w foteliku, szczególnie w cieplejszych miesiącach, zapewniają otwory wentylacyjne, które zmniejszają pocenie się dziecka. Podsumowując, fotelik samochodowy VOYAGER 360 dzięki swojej wyjątkowości i ponadstandardowej jakości z pewnością stanie się przyjemnym i ulubionym towarzyszem codziennych i wyjątkowych podróży.

Opis

IsoFix
Nie