AVIONAUT EXSPEDITION 9-25 kg.

Dlider EXSPEDITION

487,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Regulamin Regulamin

Glider

To fotel o dużych możliwościach. Zakres 9-25 kg sprawia, że rośnie wraz z dzieckiem pozostając idealnie dopasowanym. W przypadku większych dzieci, jego wielką przewagą jest ochrona głowy poprzez głęboki zagłówek wykonany materiału energochłonnego EPP. Regulowany kąt pochylenia oparcia pozwala dziecku wygodnie podróżować na dłuższych dystansach.

Dlaczego warto wybrać Fotel Avionaut Glider?

Zastanawialiśmy się, w jaki sposób jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo dziecka w fotelu o szerokim zakresie dostosowania. I doszliśmy do wniosku, że kluczowe aspekty to ustabilizowanie pozycji siedzenia szybko rosnącego dziecka i łatwość montażu.

Luksusowe tapicerki

Miękkie, oddychające wkładki tapicerki. 

Jeden fotel zamiast dwóch

Czyli zakres wagowy 9-25 kg. Fotelik polecany dla dzieci od 9 miesiąca do 5 lat.

Bezpieczeństwo na wyrost

Osłony ochrony bocznej. System napinaczy pasów stabilizujących fotel.

Dostosowanie do wzrostu i wagi dziecka

Regulacja zagłówka wraz z pasami dziecka.
Zmiana pochylenia oparcia.

Głęboki zagłówek

Z materiału energochłonnego EPP Arpro®.

Foteliki samochodowe dla dzieci Avionaut zostały opracowane we współpracy z projektantami i konstruktorami z doświadczeniem w branży lotniczej. Celem producenta było stworzenie bezpiecznych i najwygodniejszych fotelików samochodowych dla dzieci w każdym wieku. Produkty Avionaut są ergonomiczne i rosną razem z dzieckiem, aby jak najlepiej dostosować się do ich potrzeb. Co niezwykle ważne, wszystkie produkty tej marki produkowane są tylko i wyłącznie w Polsce.

 

Avionaut Glider to fotel o dużych możliwościach. Zakres 9-25 kg sprawia, że rośnie wraz z dzieckiem pozostając idealnie dopasowanym. W przypadku większych dzieci, jego wielką przewagą jest ochrona głowy poprzez głęboki zagłówek wykonany materiału energochłonnego EPP. Regulowany kąt pochylenia oparcia pozwala dziecku wygodnie podróżować na dłuższych dystansach.

 

Fotel wykonany jest z trwałej i masywnej pianki EPP, która absorbuje energię podczas udeżenia.

 

avionaut%20glider.png

 

produkt_polski_logo120x90.gif

więcej produktów w tej kategorii