Krzesełko LIONELO MILAN PLUS

239,00 zł
Brutto
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Regulamin Regulamin

Lionelo Milan Plus sprawdzi się zarówno jako leżaczek dla maluszka, krzesełko do karmienia oraz miejsce do zabawy. Dziecko siedząc wyżej lepiej widzi otoczenie i jest spokojniejsze mając w zasięgu wzroku mamę. Krzesełko posiada regulację: wysokości siedzenia, położenia oparcia oraz tacki wykonane z najlepszej jakości materiałów z tapicerką łatwą w utrzymaniu czystości.

  • Czujnik dostosowuje prędkość bujania do wagi dziecka, a antypoślizgowe nóżki zapobiegają przypadkowemu przemieszczaniu się bujaczka.
  • Regulacja oparcia w 4 stopniach dla stolika do karmienia, w 2 stopniach dla huśtawki. Pałąk z zabawkami – wpływa pozytywnie na rozwój wyobraźni i motoryki naszej pociechy już od pierwszych dni życia.
  • Specjalna konstrukcja pozwala na korzystanie z krzesełka aż do osiągnięcia wagi 15 kg przez dziecko. Może służyć dziecku aż do 5 lat.
Wymiary 115 x 100 x 65 cm Przedział wiekowy Od 1 do 4 lat Udźwig kołyski do 7,5 kg Regulacja wysokości 2 poziomy Blokada złożenia Tak Ilość prędkości bujania 3 prędkości Timer 8min / 15min / 30min Dźwięki 6 melodii - regulacja głośności Zasilanie Elektryczne Rodzaj napędu Zasilacz (w zestawie)
Baterie 3xAA (brak w zestawie) Materiał 100% poliester Certyfikaty

SGS
EN 14988-1:2006+A1:201

więcej produktów w tej kategorii