Chicco Next2me Magic NOWOŚĆ Łóżeczko Dostawna

Chicco Next2me Magic 2019 Cool Grey

1 138,00 zł
Brutto
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Regulamin Regulamin

Next2me Magic 2019.

Chicco Next2me Magic to łóżeczko dostawne, które pozwala rodzicom mieć dzieci bliżej w nocy, nie rezygnując z komfortu.

Nowy mechanizm panelu bocznego jest jeszcze wygodniejszy i łatwiejszy w obsłudze oraz umożliwia zmianę konfiguracji panelu wygodnie z łóżka za pomocą jednej ręki i bez konieczności wstawania.

Ustawienie łóżeczka może być regulowane na 11 różnych wysokościach w celu dopasowania do każdego rodzaju łóżka. Co więcej, dzięki wysuwanym nóżkom idealnie nadaje się do łóżka z szufladami.

Chicco Next2me Magic sprawi, że twoja sypialnia będzie jeszcze bardziej stylowa dzięki tkaninom premium zaprojektowanym specjalnie, aby trafić w każdy gust.

Funkcja:

  • Łatwe i szybkie otwieranie - Aby aktywować nowy mechanizm wystarczy nacisnąć przycisk, a panel automatycznie zwinie się w dolnej części łóżeczka. Aby go zamknąć, wystarczy go podnieść. Możesz zmienić konfigurację panelu, nawet gdy łóżeczko jest przymocowane do łóżka rodziców.

  • kołyska - Kołyska to fantastyczna funkcja dodatkowa dla dziecka. Można ją wygodnie aktywować za pomocą przycisków znajdujących się na górnej części ramy łóżeczka.

https://www.chicco.pl/content/dam/chicco/pl/kategorie-produktow/odpoczynek/lozeczka-dzieciece/produkty/8058664108954/CULLA-CO-SLEEPING-NEXT2ME-MAGIC-WH-SNOW-180711-04-740x400.jpg

  • Doskonała cyrkulacja powietrza - Podwójna siatka i materacyk z siatki 3D zapewniają doskonały przepływ powietrza, tak ważny dla dziecka.

  • Pasuje do każdego rodzaju łóżka - Dzięki regulacji wysokości, która pozwala idealnie dopasować łóżeczko do łóżka i dzięki nóżkom, które automatycznie chowają się, gdy tylko napotkają przeszkodę w postaci np. szuflady.

  • 4 obrotowe koła z hamulcami - Pozwalają przesuwać łóżeczko po całym domu i bez wysiłku.

  • Delikatny kąt nachylenia - Niezależna regulacja poziomów wysokości łóżeczka pozwala na ustawienie Chicco Next2Me Magic pod delikatnym kątem. Ustawienie takie zalecane jest dzieciom z problemem ulewania bądź katarem.

https://www.chicco.pl/content/dam/chicco/pl/kategorie-produktow/odpoczynek/lozeczka-dzieciece/produkty/8058664108954/CULLA-CO-SLEEPING-NEXT2ME-MAGIC-WH-SNOW-180606-06-740x400.jpg

  • Oddychające tkaniny, praktyczne dla utrzymania w czystości - Łóżeczko z zewnątrz wykonane jest z poliestru, a wewnątrz z poliestru z dodatkiem bawełny. Wypełnienie pomiędzy tkaninami  to gąbeczka z poliuretanu. Materac posiada oddychające  wypełnienie wykonane w 100% poliestru. Tkanina obecna na materacyku składa się w 41% z poliestur, w 36% z polipropylenu i w 23 % z bawełny. Wymiary materacyka: 49,5 cm x 82 cm x 4,5 cm

Wymiary po rozłożeniu:

99,5 x 66,5/82,5 x 73 cm

Wymiary po złożeniu:

91,5 x 60 cm

Waga:

13,1 kg