Chicco Baby Hug 4w1 Łóżeczko Leżak Krzesełko.

0m+

Wyjątkowy, wielofunkcyjny i elegancki gadżet 4 w 1!

859,00 zł
Brutto
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Regulamin Regulamin

CHICCO BABY HUG 4 W 1 - łóżeczko, leżaczek, krzesełko do karmienia, krzesełko dla starszego dziecka


Chicco Baby Hug 4 w 1 to nowatorskie rozwiązanie które może służyć jako łóżeczko, komfortowy leżaczek na krótkie drzemki w ciągu dnia, praktyczne krzesełko do karmienia oraz krzesełko dla starszego samodzielnie siedzącego dziecka.

Baby Hug zostało opracowane aby towarzyszyć Tobie i dziecku, od pierwszych dni życia do 3 lat.

4 obrotowe kółka i płynny, bezstopniowy system regulacji wysokości, sprawiają, że Baby Hug 4 w 1 sprawdzi się niezawodnie, gdziekolwiek jesteś. Regulacja pochylenia dna łóżeczka pozwoli dostosować Baby Hug do zmieniających się potrzeb i Waszych upodobań.


 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

 

IDEALNE NA KRÓTKIE DRZEMKI

Komfortowe, bardzo przytulne, miękkie i przyjemne wnętrza Chicco Baby Hug to doskonałe miejsce na drzemkę w ciągu dnia w polu widzenia rodzica -  jesteście zawsze blisko siebie.

ELEKTRONICZNY PANEL Z ZABAWKAMI

Nowoczesny, elektroniczny panel z zabawkami - pobudza wyobraźnię, bawi i zajmuje dziecko. 6 kołysanek, 6 zabawnych melodyjek, animacje świetlne i 3 miękkie zabawki - doskonałe zajęcie dla Twojego dziecka.

REGULACJA WYSOKOŚCI

Płynna, bezstopniowa, łatwa w użyciu regulacja wysokości - niezależnie od konfiguracji (łóżeczko, leżaczek czy krzesełko).

Dzięki wygodnemu w użyciu pedałowi w prosty sposób dostosujesz wysokość Baby Hug do swoich potrzeb.

KOMFORTOWY I BEZPIECZNY LEŻACZEK

Doskonale zaprojektowany i przemyślany leżaczek - regulowany pałąk zapewnia rozrywkę dziecku, komfortowa uprząż zapewnia bezpieczną i komfortową pozycję.

WKŁADKA, MATERAC REDUKCYJNY

Przeznaczony dla najmłodszych dzieci, materacyk redukcyjny Chocco Baby Hug - optymalna, wygodna i bezpieczna dla delikatnego ciała dziecka pozycja.

Łatwy demontaż kiedy dziecko z niego wyrośnie.

REGULACJA OPARCIA

3 komfortowe pozycje pochylenia oparcia umożliwiają dopasowanie Baby Hug do Waszych potrzeb i upodobań - regulacja uparcia w pozycji leżącej pomoże Wam jeśli Twoje dziecko cierpi na refluks.

KRZESEŁKO DO KARMIENIA

Powyżej 6 miesiąca możemy przekształcić leżaczek w komfortowe i praktyczne krzesełko do karmienia.

Wygodne rozwiązanie kiedy zaczynamy wzbogacać dietę. Płynna regulacja wysokości ułatwia dostosowanie do każdego stołu.

4 OBROTOWE KÓŁKA

Praktyczne i bezpieczne - 4 obrotowe koła Baby Hug z hamulcami to łatwe przemieszczanie łóżeczka, krzesełka po Waszym domu.

Dzięki nim Twoje dziecko jest zawsze blisko Ciebie.

KRZESEŁKO DLA STARSZEGO DZIECKA

Idealne do samodzielnego jedzenia, zabawy czy rysowania, po maksymalnym obniżeniu sprawdzi się doskonale przy niskich dziecięcych stolikach.