Cheeky Panda Chusteczki nawilżane z bambusa.

Cheeky PandaChusteczki Bambusowe.

12,90 zł
Brutto
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Regulamin Regulamin

Chusteczki nawilżane z bambusa Cheeky Panda to niezbędnik każdej mamy, szukającej luksusowych rozwiązań. Doskonale sprawdzą się nie tylko podczas zmiany pieluszki, ale również w kryzysowych sytuacjach, w których dziecko należy szybko doczyścić z zabrudzeń. Chusteczki nawilżane z bambusa Cheeky Panda można bowiem stosować na wszystkie obszary ciała, gdyż są w 100% naturalne, zawierają aż 99% oczyszczonej wody i 1% ekstraktów z aloesu. Dzięki temu doskonale pozbywają się plam, pozostawiając na skórze efekt gładkości i nawilżenia.

Ponadto włókno bambusowe jest szczególnie miękkie, mocne, a do tego wyjątkowo przyjazne dla skóry. Nie zawiera bowiem parabenów, siarczanów oraz nie wymaga procesu wybielania chlorem, gdyż zawiera naturalny środek antybakteryjny i przeciwgrzybiczy. Chusteczki nawilżane z bambusa są więc polecane nie tylko podczas pielęgnacji dzieci, ale rekomenduje się je również alergikom, ze skłonnościami do podrażnień. Potwierdzają to badania dermatologiczne, przeprowadzone przez światowego lidera w dziedzinie inspekcji SGS, który potwierdził całkowity brak podrażnień w gronie badanych osób. Dodatkowo Chusteczki nawilżane z bambusa Cheeky Panda jako jedyne na rynku posiadają certyfikaty Cegan i Cruelty Free, świadczące o ekologicznym procesie tworzenia i całkowitej biodegradacji. Opakowanie podlega bowiem w 100% recyklingowi, a chusteczki ulegają rozkładowi w ciągu zaledwie trzech tygodni!

Chusteczki nawilżane z bambusa Cheeky Panda pakowane są w urocze opakowania z naturalnym motywem, po 64sztuki w jednym. Dzięki temu można zabrać je ze sobą w każdą podróż, do torebki czy wózka dziecięcego.

Cechy produktu:

- Jedyne na rynku chusteczki z bambusa z certyfikatami Vegan i Cruelty Free
- Super przyjazne dla skóry: bambus jest naturalnie antybakteryjny, przeciwgrzybiczny, hipoalergiczny
- Luksusowo miękkie jednocześnie wyjątkowo mocne
- Zawierają 99% oczyszczonej wody i 1% ekstraktu z aloesu i owoców
- Bezzapachowe
- Idealne dla alergików i osób z wrażliwą skórą
- Całkowicie biodegradowalne
- Opakowanie w 100% podelgające recyklngowi (PET1)
- Opakowanie zawiera 64 chusteczki