BabyOno Woreczki do przechowywania pokarmu 350ml

bull; Skład: warstwa zewnętrzna: PET; warstwa wewnętrzna: CPE
bull; Wymiary: dł. 23 x szer. 11 cm
bull; Pojemność: 350 ml
bull; Ilość w opakowaniu: 20 szt.
bull; Wymiary opakowania: dł. 17,5 x szer. 12 x gł. 4,5 cm
bull; Waga opakowa
24,80 zł
Brutto
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Regulamin Regulamin

Woreczki przeznaczone są do przechowywania oraz mrożenia pokarmu. Spełniają najwyższe standardy higieny dzięki sterylizacji w promieniach gamma. Stabilna podstawa woreczka umożliwia wygodne przechowywanie w pionie i zabezpiecza pokarm przed rozlaniem. Szczelne, strunowe zapięcie ułatwia otwieranie i zapewnia bezpieczeństwo przechowywanego pokarmu, chroniąc jednocześnie przed przenikaniem zapachów. Czerwono - niebieski wskaźnik ciepła znajdujący się na opakowaniu wskazuje, kiedy temperatura mleka jest optymalna dla dziecka. Dzięki miarce umieszczonej na woreczku można precyzyjnie odmierzyć pokarm, a oznaczone na biało pole umożliwia zrobienie notatki o dacie, godzinie i ilości odciągniętego pokarmu.

Instrukcja działania wskaźnika temperatury

bull Na woreczku znajduje się wskaźnik temperatury w postaci dwóch chmurek - czerwonej z uśmiechem oraz niebieskiej ze smutną miną.
bull Kiedy oba kolory chmurek są widoczne na opakowaniu, oznacza to, że mleko w woreczku jest zbyt zimne do spożycia (poniżej 36 deg C).
bull Mleko ma optymalną temperaturę (pomiędzy 36 deg C a 38 deg C) w momencie, kiedy na woreczku widoczna jest tylko czerwona chmurka z uśmiechem, a w miejsce niebieskiej pojawia się biały obszar.
bull W przypadku gdy z obu chmurek znikają kolory oraz miny i pozostaje jedynie biały obszar - temperatura mleka przekroczyła 38 deg C i pokarm jest za gorący do spożycia dla małego dziecka.
bull Wskaźnik jest umieszczony na woreczku w celach informacyjnych, przed podaniem dziecku pokarmu należy sprawdzić temperaturę.

Właściwości:

bull wskaźnik ciepła pokazuje, kiedy temperatura mleka jest optymalna dla dziecka
bull duża pojemność - 350 ml
bull miarka, dzięki której można precyzyjnie odmierzyć pokarm
bull szczelne, strunowe zapięcie chroni przed przenikaniem zapachów
bull stabilna podstawa woreczka umożliwia wygodne przechowywanie w pionie i zabezpiecza pokarm przed rozlaniem
bull specjalne pole, na którym można zapisać przydatne informacje