Chicco London z Pałąkiem Blue Passion

Chicco London z Pałąkiem do22kg.

439,00 zł
Brutto
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Regulamin Regulamin

Wózek Chicco London

Wózek spacerowy London od firmy Chicco to idealna spacerówka na miejski spacer bądź wyjazd za miasto! Został stworzony z myślą o komfortowym i bezpiecznym przewożeniu dziecka, jednocześnie spełniając wszystkie oczekiwania rodziców w tej kwestii. Seria wózków Chicco London jest rozwiązaniem dla wszystkich, którzy szukają niezwykle funkcjonalnego wózka.

Komfort dla dziecka

Szerokie i wygodne siedzisko w Chicco London zapewnia komfort dla dziecka w trakcie przebywania w wózku. 5-punktowe szelki oraz pokryty mięciutkim materiałem pałąk gwarantują maksimum wygody i odpoczynku dziecka. Szelki bezpieczeństwa zapewnią całkowite bezpieczeństwo podczas wspólnych spacerów.

Wózek spacerowy Chicco London z pałąkiem zapewni komfort dziecku

Funkcjonalność i bezpieczeństwo z Chicco London

Dzięki odchylanemu oparciu rodzic może je ustawić indywidualnie dla każdego dziecka. Dodatkowo regulowany podnóżek podnosi wygodę dziecka w trakcie spacerów i drzemek. Budka natomiast może być przekształcona w osłonkę chroniącą przed upałem i zbyt intensywnymi promieniami słonecznymi w gorące dni.

Wózek spacerowy Chicco London z pałąkiem jest funkcjonalny i zapewnia bezpieczeństwo

Kompaktowy rozmiar spacerówki

Wózek można złożyć do kompaktowych wymiarów. Bardzo lekka rama składa się w parasolkę. Złożony wózek zajmuje bardzo mało miejsca, co ułatwia jego transport i przechowywanie. Istotny jest fakt, iż pałąk nie wymaga odpięcia, gdy chcemy złożyć wózek. Dodatkowo, wózek specerowy Chicco London posiada automatyczną blokadę zabezpieczającą przed złożeniem się wózka.

kompaktowy rozmiar wózka spacerowego Chicco London z pałąkiem

Okrycie przeciwdeszczowe

Wózek spacerowy Chicco London został również wyposażony w praktyczne okrycie, które pozwoli wybrać się na spacer mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, np. w przypadku opadów deszczu lub podmuchów silnego wiatru.

Wózek spacerowy Chicco London z pałąkiem posiada okrycie przeciwdeszczowe

Wersja kolorystyczna Chicco London z pałąkiem Blue Passion

Oferta dotyczy wózka spacerowego Chicco London z pałąkiem z motywem Blue Passion przedstawionego na poniższym zdjęciu. Realny kolor jest opisany w tabeli ze specyfikacją urządzenia. Na pozostałych grafikach poglądowych mogą wystąpić różnice kolorystyczne, gdyż mają one jedynie ukazać poszczególne funkcjonalności produktu.