Chicco Trio Activ3

Trio Activ3 DUNE

3 koła, wiele możliwości!

2 198,00 zł
1 978,20 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Regulamin Regulamin

Nowy wózek Trio – dla wysportowanych, dynamicznych rodziców

Wózek przeznaczony dla wysportowanych, dynamicznych rodziców, którzy kochają spędzać czas na świeżym powietrzu i chcą dzielić swój aktywny styl życia z dzieckiem.

 

Activ3 jest prosty w obsłudze, łatwo się go prowadzi. Dzięki pneumatycznym kołom dobrze sprawdza się w każdym terenie, zapewnia dziecku komfort i ochronę, stymulując jego ciekawość świata i przyrody.

Składany jedną ręką

Intuicyjny i prosty sposób składania to nie wszystko! Po złożeniu Activ3 jest bardzo kompaktowy i gotowy do podróży. Ustawiony w pomieszczeniu samodzielnie stoi. 

Ultra kompaktowy

Jego rozmiary po złożeniu są tak kompaktowe, że wózek nie tylko łatwo transportować w bagażniku, ale nawet nieść w ręku. Przednie koło można wyjąć, jeśli złożony wózek trzeba jeszcze trochę zmniejszyć.

Przyciski na rączce

Na rączce wózka, w zasięgu ręki rodzica umieszczone są przyciski, które pozwalają operować hamulcem oraz mechanizmem blokowania/odblokowania skrętnego, przedniego koła. 

Pneumatyczne koła

Zabezpieczone przed przebiciem koła są amortyzowane. Ustawić je można w 2 różnych pozycjach, aby dostosować wózek do prowadzenia po różnych nawierzchniach gwarantujac jego stabilność i zwrotność.

Spacerówka

Spacerówka Activ3 to idealny sprzymierzeniec dla bardzo aktywnych rodziców. Przygotowany na wycieczki za miasto, idealny też do eksplorowania z dzieckiem przestrzeni miejskich. Sprawdzi się w każdym terenie i na każdej nawierzchni.

Gondola

Jest wyjątkowo obszerna i przestronna. Idealna już dla noworodka.

Fotelik samochodowy

W skład zestawu Trio wchodzi fotelik samochodowy Auto-Fix Fast, homologowany zgodnie z normą ECE R44/04 do przewozu dzieci od urodzenia do momentu osiągnięcia wagi ok. 13 kg.  

Akcesoria

Akcesoria pozwalają na swobodne korzystanie z wózka, niezależnie od pogody!

więcej produktów w tej kategorii