TUTEK Diamos Flowers Wózek wielofinkcyjny

Nowy Diamos Flowers

Premiera 

2 158,00 zł
Brutto
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Regulamin Regulamin

Wózek dziecięcy Diamos Flowers  to nowość w ofercie polskiej marki TUTEK. Zaprojektowany ze szczególną precyzją przez niderlandzkich designerów model miał swoją premierę w czasie tegorocznych Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka Kids’Time w Kielcach. Model ten stanowi odpowiedź na oczekiwania rodziców poszukujących rozwiązań funkcjonalnych i zarazem stylowych, które zapewnią dziecku najwyższy poziom bezpieczeństwa w czasie spacerów.

Żyjemy szybko, z dzieckiem na ręku załatwiamy codziennie stos spraw, a wózek powinien nam się zmieścić bez trudu do bagażnika miejskiego samochodu. Nowy Diamos Flowers łączy w sobie unikatową linię projektową z solidną budową, estetycznym wyglądem i funkcjonalnymi dodatkami, aby sprostać potrzebom współczesnej rodziny

Funkcjonalności

Wózek Diamos to nie tylko doskonała jakość wykonania i starannie dobrane materiały. To również wiele funkcji i liczne funkcjonalności, które powodują, że podróż wózkiem jest łatwa i przyjemna. Wśród najważniejszych można wymienić zwrotny stelaż oraz system wpięcia ONE CLICK. Gondola posiada pokrowiec zapinany na zamek błyskawiczny. Praktycznym rozwiązaniem jest estetyczna kieszonka w pokrowcu gondoli. Dodatkowa siatka wentylacyjna umieszczona w budce, umożliwia wydostanie się ciepłego powietrza na zewnątrz.

więcej produktów w tej kategorii